دکتر دهقانی فیروزآبادی:

قرار گرفتن جهاددانشگاهی در مسیر نوآوری برای تبدیل شدن به زیست بوم نخبگان ایرانی

۰۸ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۶ کد : ۴۸۲۷۹ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۲۶۲
رییس جهاددانشگاهی در مراسم افتتاح نمایشگاه «گزیده ای از دستاوردهای شاخص پژوهش، فناوری و نوآوری جهاددانشگاهی» بیان کرد: این نهاد در حال حاضر نیز در مسیر نوآوری قرار دارد تا تبدیل به زیست بوم نوآوری برای نخبگان ایرانی شود. 
قرار گرفتن جهاددانشگاهی در مسیر نوآوری برای تبدیل شدن به زیست بوم نخبگان ایرانی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، نمایشگاه گزیده‌ای از دستاوردهای شاخص پژوهش، فناوری و نوآوری جهاددانشگاهی با حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی رییس جهاددانشگاهی و دکتر رحیم ممبینی معاون کل و جانشین رییس سازمان برنامه و بودجه و معاونان و مدیران ارشد این سازمان افتتاح شد.

در مراسم افتتاحیه دکتر دهقانی فیروزآبادی با اشاره به این که جهاددانشگاهی افتخاری برای کشور و مورد توجه رهبر معظم انقلاب به شکل ویژه بوده است، گفت: این نهاد در حال حاضر نیز در مسیر نوآوری قرار دارد تا تبدیل به زیست بوم نوآوری برای نخبگان ایرانی شود. 

 وی افزود: افتخار داریم که رییس سازمان برنامه بودجه یکی از اعضای اصلی هیات امنای جهاددانشگاهی است و همیشه نقش حمایت کننده و تاثیر گذار در پیشبرد اهداف انقلاب و این نهاد انقلابی داشته است.

رییس جهاددانشگاهی تصریح کرد: امیدواریم امسال و سال های آینده جهاددانشگاهی بیش از پیش بدرخشد و در حل مسایل کشور و کمک به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق باشد.

گفتنی است، این نمایشگاه به مناسبت هفته دولت روزهای 8 و 9 شهریورماه 1401 ساعت 9 تا 17 به میزبانی سازمان برنامه‌وبودجه کشور برگزار می‌شود.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سازمان سازمان برنامه رییس کشور دکتر برنامه


نظر شما :