حضور فعال شرکت‌های دانش بنیان البرزی در رویداد سرمایه گذاری ترکیه

۲۲ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۲۶ کد : ۴۷۴۹۵ تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۳۱
به همت پارک علم و فناوری البرز، شرکت‌های دانش بنیان و فناور  پارک علم و فناوری البرز در رویداد "ون اینوست سامیت" که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به پارک های علم و فناوری معرفی شده بود شرکت نمودند.  به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز در این رویداد که با هدف توسعه صادرات فناوری های نوین در تاریخ ۸ و ۹ مرداد ماه سال جاری در شهر وان ترکیه برگزار شد، شرکت های تجهیز الکترونیک اکسون، موسسه نوفن حامی البرز ، مهندسی دژآب سنگ، آترین شیمی آذرداد با هدایت موسسه نوفن حامی البرز به عنوان کارگزار فن بازار پارک علم و فناوری البرز دستاورد های فناورانه خود را به منظور توسعه بازار و جذب سرمایه گذار ارائه دادند.
حضور فعال شرکت‌های دانش بنیان البرزی در رویداد سرمایه گذاری ترکیه

به همت پارک علم و فناوری البرز، شرکت‌های دانش بنیان و فناور  پارک علم و فناوری البرز در رویداد "ون اینوست سامیت" که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به پارک های علم و فناوری معرفی شده بود شرکت نمودند. 
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز در این رویداد که با هدف توسعه صادرات فناوری های نوین در تاریخ 8 و 9 مرداد ماه سال جاری در شهر وان ترکیه برگزار شد، شرکت های تجهیز الکترونیک اکسون، موسسه نوفن حامی البرز ، مهندسی دژآب سنگ، آترین شیمی آذرداد با هدایت موسسه نوفن حامی البرز به عنوان کارگزار فن بازار پارک علم و فناوری البرز دستاورد های فناورانه خود را به منظور توسعه بازار و جذب سرمایه گذار ارائه دادند.
شرکت تجهیز الکترونیک اکسون با معرفی دستگاه ivion در این رویداد شرکت کرد. 
طراحی پیشرفته مدارهای مولد پلاسما و متعاقبا وزن بسیار سبک دستگاه سبب شده است که امروزه در کشورهای مختلف توسط متخصصین پوست و زیبایی استفاده شود، از ویژگی های این دستگاه میتوان به دارا بودن قابلیت کنترل ابعاد و عمق DOT ایجاد شده اشاره کرد.
شرکت فنی و مهندسی دژآب سنگ از دیگر شرکت های حاضر در این رویداد بود که دوغاب سلولی سبک را به نمایش گذاشت. این محصول از آب، سیمان/گچ، مایع القایی، مواد افزودنی و حفره‌های هوا تشکیل شده است که به مواد سبک و مستحکم تبدیل می شود. از محصول فوق میتوان در هر شی ساختمانی استفاده نمود.
شرکت آترین شیمی آذرداد با معرفی دستگاه آتش خاموش کن با کف مخصوص در این رویداد شرکت کرد. این دستگاه سه ماده آب، کف آتش نشانی و پودر مخصوص را با هم مخلوط کرده و ماده ای عایق و نسوز به دست می آورد که با پاشش آن بر روی آتش باعث قطع شدن 3 ضلع مثلث آتش در کمترین زمان می شود. کف استفاده شده در این فرمولاسیون قابل استفاده در دماهای متفاوت حریق بوده که حین اطفاء تمام دود, گاز, بخارات و گرمای ماده سوختنی را به خود جذب می کند و برگشت آتش را به صفر میرساند.
پس از بررسی طرح ها توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی حاضر در رویداد توافقات اولیه انجام شد و طرفین تصمیم گیری نهایی را به بررسی های آتی موکول کردند.

text to speech icon

کلید واژه ها: شرکت فناوری علم فناوری پارک علم فناوری فناوری البرز البرز علم فناوری البرز پارک علم فناوری البرز رویداد علم


نظر شما :