رئیس پارک علم و فناوری البرز در رویداد استارت آپی صنعت و معماری؛

مراکز علمی – کاربردی بستر خوبی برای برگزاری رویداد های کاربردی در حوزه صنعت هستند
۱۲ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۵۲ کد : ۴۷۲۳۷ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۱۲۳
پنجمین رویداد استارت آپی دانش آفرینی در صنعت معماری و شهرسازی به همت مرکز آموزش علمی کاربردی ایران فریمکو  و با حضور رئیس پارک علم و فناوری البرز برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس مهدی عباسی با اشاره به اینکه دانشگاه علمی – کاربردی نقش مهمی در توسعه آموزش های مهارتی منجر به شغل دارد گفت: این دانشگاه بستر ساز توسعه کارآفرینی برای دانشجویان و دانش آموختگان است.
رئیس پارک علم و فناوری البرز در رویداد استارت آپی صنعت و معماری؛

پنجمین رویداد استارت آپی دانش آفرینی در صنعت معماری و شهرسازی به همت مرکز آموزش علمی کاربردی ایران فریمکو  و با حضور رئیس پارک علم و فناوری البرز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس مهدی عباسی با اشاره به اینکه دانشگاه علمی – کاربردی نقش مهمی در توسعه آموزش های مهارتی منجر به شغل دارد گفت: این دانشگاه بستر ساز توسعه کارآفرینی برای دانشجویان و دانش آموختگان است.
رئیس پارک علم  و فناوری البرز افزود: بهترین بستر برای توسعه کارآفرینی و توسعه رویدادهای استارت آپی و کارآفرینی مراکز و دانشگاه های علمی – کاربردی هستند.
رئیس پارک علم و فناوری البرز با اشاره به اینکه درهای پارک علم و فناوری البرز به روی همه فعالان زیست بوم کارآفرینی باز است، گفت: همواره از برگزاری رویدادهایی که جنبه عملی و کاربردی دارد و در کنار صنایع برگزار شود حمایت می کنیم و معتقد هستیم، برگزاری رویدادهای کارآفرینی در کنار صنایع می تواند به ارتباط بیشتر دانشگاه ،صنعت ، اشتغال ، کارآفرینی و توسعه تجاری سازی ایده ها  کمک کند.
پنجمین رویداد استارت آپی دانش آفرینی در صنعت معماری و شهرسازی به همت مدیران مرکز آموزش علمی کاربردی ایران فریمکو  و  پارک علم و فناوری البرز با محورهای ایده های خلاقانه، نوین و دانش بنیان در صنعت ساختمان، شهرسازی و معماری کاربرد سازه های نوین صنعت ساختمان و شهرسازی، تولید محصولات نوآور و به سازی بتنی و فولادی و شیوه های نوین تولید، بازاریابی و فروش محصولات بتنی برگزار شد.
در این رویداد برای تیم های برتر و برگزیده،  تسهیلات تجاری سازی و همچنین استقرار تیم های برگزیده در مرکز نوآوری این مرکز در نظر گرفته شد.

کلید واژه ها: کارآفرینی البرز فناوری البرز علم فناوری البرز پارک علم فناوری البرز فناوری علم فناوری پارک علم فناوری رئیس پارک علم فناوری علم


نظر شما :