۶۴۰ میلیارد تومان تسهیلات برای شرکت های دانش بنیان البرز تصویب شد

۰۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۲ کد : ۴۶۴۵۸ تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۳۴
 معاون فناوری پارک علم و فناوری استان البرز از تصویب ۶۴۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ۳۱ شرکت  دانش بنیان این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، حسین بختیاری روز چهارشنبه  در نشست مشترک شرکتهای فناور و دانش بنیان البرز با  دکتر علیرضا عباسی نماینده مردم کرج،اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: این میزان تسهیلات اشتغال‌زایی برای بیش از ۲ هزار نفر را در بر دارد.
۶۴۰ میلیارد تومان تسهیلات برای شرکت های دانش بنیان البرز تصویب شد

 معاون فناوری پارک علم و فناوری استان البرز از تصویب ۶۴۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ۳۱ شرکت  دانش بنیان این استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، حسین بختیاری روز چهارشنبه  در نشست مشترک شرکتهای فناور و دانش بنیان البرز با  دکتر علیرضا عباسی نماینده مردم کرج،اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: این میزان تسهیلات اشتغال‌زایی برای بیش از ۲ هزار نفر را در بر دارد.
وی ادامه داد: همچنین راه اندازی مرکز خدمات تخصصی برای جذب سرمایه گذاران و سرمایه پذیران از جمله اقدامات انجام شده در جهت پیشبرد اهداف کمیته تسهیل و توسعه شرکتهای دانش بنیان البرز است.
بختیاری بیان داشت:  انعقاد ۲ قرار داد مبنی بر نوآوری باز برای شرکت های دانش بنیان و فناور با صنایع و سازمان‌های استان البرز  از دیگر اقدامات در این زمینه به شمار می رود.
وی یادآورشد: اکنون پارک علم و فناوری برای اجرای نهضت احیا در استان البرز با هدف فعال سازی واحدهای نیمه فعال وارد عمل شده است.
بختیاری ، همچنین از تشکیل کارگروه استانی گرنت جوانه به منظور حمایت مالی از پایان نامه های دانشگاه های استان البرز  برای رفع چالش صنعت خبرداد.
رییس پارک علم و فناوری البرز نیز در نشست شرکتهای فناور و دانش بنیان مشترک نماینده مردم کرج،اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در حالی که امروز ۶۰ میلیارد تومان تسهیلات بواسطه فعالیت شرکت های دانش بنیان  و بخش خصوصی آورده داریم،  در سال تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرین باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان البرز برای اشتغال‌زایی هرچه بیشتر بهره برد.
عباسی افزود:  همچنین طرح دستیار فناوری با همکاری دانشگاه خوارزمی، پژوهشگاه مواد و انرژی ، دانشگاه فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به اجرا درآمده است.

text to speech icon

کلید واژه ها: البرز استان البرز بنیان البرز دانش بنیان البرز بنیان دانش بنیان شرکت دانش بنیان دانش شرکت دانش فناوری


نظر شما :