تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و شرکت شهرک های صنعتی استان

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۴ کد : ۴۵۰۱۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۲۳
طی مراسمی مهندس مهدی عباسی پارک علم و فناوری البرز و حمیدرضا عقاب نشین مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، موضوع این تفاهم نامه ؛ همکاری های مشترک صنعتی و علمی و پژوهشی و استفاده بهینه از منابع و ظرفیت ها و امکانات و توانایی های موجود با هدف تقویت و توسعه صنایع کوچک و متوسط در چارچوب قوانین و مقررات فی مابین پارک علم و فناوری و شرکت شهرکهای صنعتی البرز است.
تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و شرکت شهرک های صنعتی استان

طی مراسمی مهندس مهدی عباسی پارک علم و فناوری البرز و حمیدرضا عقاب نشین مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، موضوع این تفاهم نامه ؛ همکاری های مشترک صنعتی و علمی و پژوهشی و استفاده بهینه از منابع و ظرفیت ها و امکانات و توانایی های موجود با هدف تقویت و توسعه صنایع کوچک و متوسط در چارچوب قوانین و مقررات فی مابین پارک علم و فناوری و شرکت شهرکهای صنعتی البرز است.

براساس این گزارش، مدت این تفاهم نامه از تاریخ ابلاغ به مدت ۵ سال خواهد بود که بعد از اتمام این مدت با توافق طرفین قابل تمدید می باشد.

همچنین طرفین، براساس زمینه های همکاری، (تعهدات مشترک) را تعریف و انجام اولویت های پژوهشی مشترک را مد نظر قرار می دهند.

ایجاد زمینه همکاری در خصوص استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود در پارک و شرکت از اولویت های این تفاهم نامه همکاری است.

 بر اساس این گزارش ، در حاشیه نشست رئیس و مدیران پارک علم و فناوری البرز با مسئولین شرکت شهرک های صنعتی که با حضور دکتر عسگری نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اشتهارد برگزار شد ،  از ۲ واحد صنعتی و دانش بنیان کنسرسیوم دیالیز ایران  و ماداکتو تولید کننده گیت های ورود و خروج سالنی ‌وخودرویی در شهرک صنعتی اشتهارد بازدید بعمل آمد.

گفتنی است با توجه به اینکه استان البرز یک استان صنعتی با بیش از ۳۵۰۰ واحد صنعتی و تولیدی است، پارک علم و فناوری البرز و  شرکت شهرک های صنعتی می توانند بسترها و ظرفیت های همکاری بسیاری داشته باشند.

کلید واژه ها: صنعتی شهرک صنعتی البرز فناوری البرز علم فناوری البرز پارک علم فناوری البرز همکاری نامه همکاری تفاهم نامه همکاری پارک


نظر شما :