در هشتمین جشنواره ایده‌های برتر هفته پژوهش و فناوری استان البرز

کسب لوح و ایده شایسته تقدیر توسط یک واحد فناور پارک علم و فناوری البرز
۱۰ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۸:۵۶ کد : ۴۴۴۳۸ تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۸۶
کسب لوح و ایده شایسته تقدیر توسط یک واحد فناور پارک علم و فناوری البرز یک شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز موفق شد در"هشتمین جشنواره ایده‌های برتر استان البرز ۱۴۰۰" لوح و ایده شایسته تقدیر این جشنواره را از آن خود نماید.
در هشتمین جشنواره ایده‌های برتر هفته پژوهش و فناوری استان البرز

کسب لوح و ایده شایسته تقدیر توسط یک واحد فناور پارک علم و فناوری البرز

یک شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز موفق شد در"هشتمین جشنواره ایده‌های برتر استان البرز 1400" لوح و ایده شایسته تقدیر این جشنواره را از آن خود نماید.
 به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، هشتمین جشنواره ایده‌های برتر استان البرزدرمحورهای
کشاورزی، منابع طبیعی، محیط‌زیست، فنی و مهندسی، علوم پزشکی، علوم پایه، علوم انسانی، دامپزشکی و هنر
توسط بنیاد نخبگان استان البرز و شهرداری کرج برگزار شد.
در این جشنواره فناورانه، مهندس هرمز کوشا و سرکار خانم زهرا صادقی از "شرکت درنیکا صدف کوشا " مستقر در پارک علم و فناوری البرز با ایده "تولید آفت‌کش باقابلیت شارژ ساده از بازیافت ضایعات دورریز کشاورزی و مواد آلاینده محیط‌زیست کارگاه‌های پیرولیز" موفق شدند عنوان ایده شایسته تقدیر را در گروه کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست از آن خودنمایند.
شایان‌ذکر است "شرکت درنیکا صدف کوشا" مستقر در پارک علم و فناوری البرز درزمینهٔ تولید کوره‌های پیرولیز بدون دود و تولید محصولات متفاوت از سرکه چوب فعالیت دارد.

text to speech icon

کلید واژه ها: البرز فناوری البرز علم فناوری البرز پارک علم فناوری البرز ایده ایده شایسته ایده شایسته تقدیر علم پارک علم مستقر پارک علم


نظر شما :