تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و سازمان بسیج علمی و فناوری استان و شرکت پیشگامان توسعه فرآیند دانش سپاه امام حسن مجتبی (ع)

۰۷ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۶ کد : ۴۴۲۸۰ تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۹۳
پارک علم و فناوری البرز و سازمان بسیج علمی و فناوری استان و شرکت پیشگامان توسعه فرآیند دانش سپاه امام حسن مجتبی (ع) با حضور سردار حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، این تفاهم‌نامه با حضور مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز، مهندس مرتضی آلیانی رئیس سازمان بسیج علمی و فناوری استان البرز و مهندس حسین رجبی رئیس بسیج مهندسی استان و نیز به‌عنوان نماینده شرکت پیشگامان توسعه فرآیند دانش به امضا رسید.
تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و سازمان بسیج علمی و فناوری استان و شرکت پیشگامان توسعه فرآیند دانش سپاه امام حسن مجتبی (ع)

پارک علم و فناوری البرز و سازمان بسیج علمی و فناوری استان و شرکت پیشگامان توسعه فرآیند دانش سپاه امام حسن مجتبی (ع) با حضور سردار حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، این تفاهم‌نامه با حضور مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز، مهندس مرتضی آلیانی رئیس سازمان بسیج علمی و فناوری استان البرز و مهندس حسین رجبی رئیس بسیج مهندسی استان و نیز به‌عنوان نماینده شرکت پیشگامان توسعه فرآیند دانش به امضا رسید.

مهندس مهدی عباسی در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: فراهم نمودن بستر مناسب توسعه زیست‌بوم نوآوری استان و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در راستای تحقق شعار سال مبنی بر تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین محور امضای این تفاهم‌نامه مشترک است.

رئیس پارک علم و فناوری البرز با اشاره به اینکه توسعه زیست‌بوم کارآفرینی استان از اهداف مهم پارک علم و فناوری البرز در همکاری با بخش‌های مختلف علمی و اجرایی استان است، گفت: حمایت از استارت آپ ها، حمایت از فناوران، برگزاری رویدادهای کارآفرینی و توانمندسازی، توسعه شبکه‌های کارآفرینی، شبکه‌سازی ارکان زیست‌بوم نوآوری و استارت آپی در راستای توسعه زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی از اهداف مهمی است که به دنبال تحقق آن در قالب امضا و اجرای این تفاهم‌نامه‌ها هستیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های خوب پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی گفت: یکی از چالش‌های استان نبود زیرساخت فناوری است و پارک علم و فناوری البرز برای رفع این چالش در استان با حمایت دستگاه‌های مختلف علمی و اجرایی و خصوصی و دولتی تلاش می‌کند.

سردار حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) نیز در این مراسم با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در تجلیل از دانشمندان علمی کشور به‌ویژه دکتر کاظمی آشتیانی گفت: یکی از راه‌هایی که می‌تواند به توسعه علمی و فناوری کمک کند الگو قرار دادن چهره‌های مثل دکتر سعید کاظمی آشتیانی است که جهادگر واقعی بودند و برای گره‌گشایی از مشکلات علمی و فناوری کشور تلاش کردند.

سردار حیدرنیا با اشاره به شعار سال مبنی بر "تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین" بر توسعه فعالیت‌های علمی و فناوری با استفاده از ظرفیت‌های خوب بسیج تأکید کرد و گفت: خوشبختانه بسیج علمی، بسیج کارگری، بسیج اساتید، بسیج دانشجویی و ... فعال هستند و ما در همه بخش‌ها می‌توانیم از ظرفیت‌های بسیج فعالیت‌ها و ظرفیت‌های جهادی استفاده کنیم.

text to speech icon

کلید واژه ها: فناوری علم فناوری پارک علم فناوری علمی فناوری فناوری البرز بسیج بسیج علمی علمی استان استان حمایت


نظر شما :