با حضور روسای دانشکده‌ها و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز

تور فناوری پارک علم و فناوری البرز به‌منظور هم‌افزایی برای توسعه علمی و فناوری برگزار شد
۰۶ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۲ کد : ۴۴۱۲۵ تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۱۰۶
به‌منظور توسعه ارتباطات علمی و فناورانه، تور فناوری پارک علم و فناوری البرز با حضور اعضای هیات علمی و روسای دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان البرز در این پارک برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، در این بازدید اعضای هیات علمی و روسای دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان البرز ضمن حضور در پارک علم و فناوری البرز، ضمن آشنایی با بخش‌های مختلف پارک و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی، از نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور پارک آشنا شدند.
با حضور روسای دانشکده‌ها و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز

بر اساس این گزارش، در این بازدید حدود 50 نفر از اعضای هیات علمی و روسای دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان البرز از ستاد معاونت تحقیقات، دانشکده پزشکی، دانشکده‌های داروسازی، دندانپزشکی، پرستاری، پیراپزشکی و دانشکده بهداشت از بخش‌های مختلف پارک علم و فناوری البرز بازدید نمودند.

برگزاری تورهای فناوری باهدف توسعه ارتباطات علمی و فناورانه و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور یکی از سیاست‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که پارک‌های علم و فناوری در راستای مأموریت خود با مشارکت همه اجزاء زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی برگزار می‌کنند.

گفتنی است  همواره پارک علم و فناوری البرز به‌عنوان یکی از پارک‌های فعال کشور در استان البرز درزمینهٔ هم‌افزایی برای توسعه زیست‌بوم نوآوری و فناوری استان و کشور تلاش می کند.

text to speech icon

کلید واژه ها: هیئت علمی دانشگاه علوم پزشک پزشکی بازدید از دانش بنیان ارتباط علمی


نظر شما :