در بازدید مدیران ستادی ارتش از این پارک عنوان شد

آمادگی پارک علم و فناوری استان البرز برای برگزاری تورهای فناوری با مشارکت بخش‌های دولتی و خصوصی

۰۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۳ کد : ۴۳۹۸۹ تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۱۱۳
در راستای برگزاری تورهای فناوری، مدیران ستادی ارتش جمهوری اسلامی ایران از پارک علم و فناوری البرز بازید کردند. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مدیران ستادی ارتش جمهوری اسلامی ایران از نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و نیز تعدادی از شرکت‌های مستقر بازدید و با فعالیت‌های آن‌ها آشنا شدند.
آمادگی پارک علم و فناوری استان البرز برای برگزاری تورهای فناوری با مشارکت بخش‌های دولتی و خصوصی

در راستای برگزاری تورهای فناوری، مدیران ستادی ارتش جمهوری اسلامی ایران از پارک علم و فناوری البرز بازید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مدیران ستادی ارتش جمهوری اسلامی ایران از نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و نیز تعدادی از شرکت‌های مستقر بازدید و با فعالیت‌های آن‌ها آشنا شدند.

مهندس مهران مهدوی مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: همچنین مدیران ستادی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه این بازدید با شرکت در یک کارگاه آموزشی با "مفاهیم و الگوی زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی" و اجزاء مؤثر آن آشنا شدند و موضوعات و مفاهیم مختلف پارک‌ها و مراکز رشد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و .... عملکرد و ظرفیت پارک علم و فناوری البرز شرح داده شد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های پارک علم و فناوری البرز گفت: در این بازید زمینه‌های همکاری طرفین با موضوعات مختلف مورد بحث و بررسی و استقبال حاضران قرار گرفت؛ برگزاری رویدادهای کارآفرینی و دوره آموزش و توانمندسازی، تعامل با شرکت‌های منتخب از سوی نزاجا و همچنین هماهنگی برای بازدید تیمی از مدیران و کارشناسان مهمانان مرکز بهینه‌سازی نوسازی و ساخت قطعات نزاجا (معاونت مهندسی تحقیق و توسعه) و ... از دیگر موضوعات مطرح در این بازدید بود.

مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز از آمادگی پارک علم و فناوری استان البرز برای برگزاری تورهای فناوری خبر داد و اظهار داشت: در این زمینه از مشارکت بخش‌های دولتی و خصوصی برای برگزاری باکیفیت و مؤثر تورهای فناوری استقبال می‌کنیم.

گفتنی است تورهای فناوری از مؤثرترین برنامه‌ها در راستای توسعه فناوری محسوب می‌شوند که اهدافی از قبیل؛ شناسایی توانمندی‌های فناورانه داخلی، بررسی زمینه‌های عرضه و تقاضای فناوری، تکمیل دانش فنی و اهدافی ازاین‌دست را دنبال می‌کنند.

text to speech icon

کلید واژه ها: بازدیدک پارک بازدید تور تورفناوری تو پارک علم و فناوری البرز ارتش نرا توسعه تحقیق نمایشگا


نظر شما :