با امضای تفاهم‌نامه‌ای پارک علم و فناوری البرز به شبکه ملی فن بازار کشور پیوست

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۶:۵۳ کد : ۴۳۶۲۲ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۱۷۴
در دومین روز نمایشگاه اینوتکس واقع در پارک فناوری پردیس، پارک علم و فناوری البرز و شبکه ملی فن بازار ملی ایران تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند و بر اساس این تفاهم‌نامه پارک علم و فناوری البرز به شبکه ملی فن بازار کشور پیوست. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، حسین بختیاری معاون فناوری پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: این تفاهم‌نامه چهارجانبه است و بین پارک علم و فناوری البرز، صندوق پژوهش و فناوری استان البرز، شبکه ملی فن بازار ملی ایران و کارگزاری نوویراتک به امضاء رسید.
با امضای تفاهم‌نامه‌ای پارک علم و فناوری البرز به شبکه ملی فن بازار کشور پیوست

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، حسین بختیاری معاون فناوری پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: این تفاهم‌نامه چهارجانبه است و بین پارک علم و فناوری البرز، صندوق پژوهش و فناوری استان البرز، شبکه ملی فن بازار ملی ایران و کارگزاری نوویراتک به امضاء رسید.

معاون پارک علم و فناوری استان البرز درباره زمینه‌های همکاری در قالب این تفاهم‌نامه گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه همکاری، خدمات مربوط پیش‌بینی‌شده در فن بازار ملی ایران به فناوران و شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان البرز نیز ارائه می‌شود.

بختیاری خاطرنشان کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه نیازهای فناورانه استان البرز توسط پارک علم و فناوری البرز و کارگزاری نویراتک شناسایی و با تأمین مالی و سرمایه‌گذاری مشترک فن بازار ملی و صندوق پژوهش و فناوری موردحمایت قرار می‌گیرند.

گفتنی است پارک علم و فناوری استان البرز در هماهنگی، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای نقش‌آفرینی نهادهای تأثیرگذار و حامی فناوری و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان نقش کلیدی دارد.

 

text to speech icon

کلید واژه ها: فن بازار تفاهم نامه چهرجانبه شبکه م نویراتک


نظر شما :