حضور مؤثر پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه اینوتکس

برگزاری رویداد دمودی توسط پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه اینوتکس

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۶:۴۴ کد : ۴۳۶۲۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۴۵
رویداد ارائه نوآوری‌های نرم و صنایع فرهنگی با مشارکت پارک علم و فناوری البرز، پارک پردیس و کارگزاری نوویراتک و مشارکت فناوران و سرمایه‌گذاران مختلف و سایر علاقمندان در سالن سراج پارک پردیس و هم‌زمان با رویداد اینوتکس در روز ۲۱ اردیبهشت‌ماه برگزار شد، در حاشیه این رویداد نیازهای آموزشی وزارت آموزش‌وپرورش با حضور مهندس آذرکیش مدیرکل فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش‌وپرورش ارائه شد.
برگزاری رویداد دمودی توسط پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه اینوتکس

رویداد ارائه نوآوری‌های نرم و صنایع فرهنگی با مشارکت پارک علم و فناوری البرز، پارک پردیس و کارگزاری نوویراتک و مشارکت فناوران و سرمایه‌گذاران مختلف و سایر علاقمندان در سالن سراج پارک پردیس و هم‌زمان با رویداد اینوتکس در روز 21 اردیبهشت‌ماه برگزار شد، در حاشیه این رویداد نیازهای آموزشی وزارت آموزش‌وپرورش با حضور مهندس آذرکیش مدیرکل فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش‌وپرورش ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، آذر کیش مدیرکل فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش‌وپرورش در این رویداد از نیاز مبرم به شرکت‌های دانش‌بنیان برای بروز رسانی آموزش خبر داد.

رئیس‌زاده رئیس گروه آموزش و توسعه کار و دانش وزارت آموزش‌وپرورش نیز گفت: آموزش یک‌رشته شغلی از وظایف این مجموعه است.

وی افزود: ایجاد یک پلتفرم برای هدایت درست تحصیلی به یک شغل بر مبنای استعداد دانش‌آموزان از نیازمندی‌های آموزش‌وپرورش در فضای مجازی است.

امضا تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و شبکه ملی فن بازار ملی ایران کارگزاری نوویراتک و صندوق پژوهش و فناوری البرز از دیگر برنامه‌های جانبی این رویداد بود که بر اساس این تفاهم‌نامه پارک علم و فناوری البرز به شبکه ملی فن بازار کشور پیوست. در این رویداد یازده شرکت و تیم استارت آپی که درزمینهٔ فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی فعالیت می‌کردند به ارائه توانمندی‌های خود پرداختند که موردبررسی کارشناسان و سرمایه‌گذاران قرار گرفت.

 

text to speech icon

کلید واژه ها: اینوتکس رویداد ویتفا


نظر شما :