معرفی جستجوگر پیشرفته علائم تجاری در روز جهانی مالکیت فکری

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۴ کد : ۴۳۳۹۹ تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۲۸۸
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، موسسه دانش بنیان نوفن حامی البرز مستقر در پارک علم و فناوری پس از راه اندازی موفق جستجوگر اختراعات در سال ۱۴۰۰، اکنون جستجوگر پیشرفته علائم تجاری خود را بر روی پایگاه دارکوب در دسترس عموم قرار داده است. بیژن نصیری اعظم، مدیرعامل موسسه نوفن اعلام کرد، کاربران در این پایگاه امکان جستجو کلیه علائم ثبت شده در کشور ایران با انتخاب میزان مشابهت در چهار سطح مختلف را دارند.
معرفی جستجوگر پیشرفته علائم تجاری در روز جهانی مالکیت فکری

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، موسسه دانش بنیان نوفن حامی البرز مستقر در پارک علم و فناوری پس از راه اندازی موفق جستجوگر اختراعات در سال 1400، اکنون جستجوگر پیشرفته علائم تجاری خود را بر روی پایگاه دارکوب در دسترس عموم قرار داده است.

بیژن نصیری اعظم، مدیرعامل موسسه نوفن اعلام کرد، کاربران در این پایگاه امکان جستجو کلیه علائم ثبت شده در کشور ایران با انتخاب میزان مشابهت در چهار سطح مختلف را دارند.

گفتنی است امکان جستجو در علائم تجاری ثبت شده با مشابهت های مختلف دقت جستجو را بالا برده و احتمال رد شدن تقاضای ثبت علامت تجاری را کاهش میدهد.

کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی در ارائه خدمات مالکیت فکری افزود: این سامانه امکان جستجو در کالا یا خدمات طبقات مختلف علائم تجاری را نیز فراهم آورده تا مشابهت یابی فقط در طبقه مدنظر کاربر انجام شود که باعث کاهش مدت زمان جستجو و افزایش دقت آن می گردد. نمایش آگهی های تغییرات، اصلاح، ابطال و انتقال از دیگر امکانات این پایگاه می باشد.

شایان ذکر است ، امکانات جستجوگر پیشرفته علائم تجاری دارکوب در وبینار روز جهانی مالکیت فکری که در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد، به مخاطبان معرفی گردید.

کلید واژه ها: نوفن حامی البرز تجاری سازی ستجو علائم جستجو کالا دارکوب وبینار روز جهانی


نظر شما :