پارک علم و فناوری البرز همگام با توسعه پایدار

البرز قطب مدیریت پسماند در کشور و خاورمیانه

۱۱ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۲ کد : ۴۲۰۱۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۷۵
برهانی: با توجه به پتانسیل و ظرفیت واحدهای فناور وشرکت های دانش بنیان مستقر در پارک، البرز می تواند به قطب مدیریت پسماند کشور تبدیل گردد. به گزارش روابط عمومی پارک علم وفناوری البرز دکتربهاره برهانی محقق در بخش تحقیق وتوسعه گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام درحاشیه بازدید ازغرفه پارک علم وفناوری البرزدر اولین رویداد از ایده تا بازار مدیریت پسماند در سومین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند اظهار کرد: یکی از  خط مشی های گروه صنعتی پژوهشی زر حفاظت و صیانت محیط زیست است .
البرز قطب مدیریت پسماند در کشور و خاورمیانه

برهانی: با توجه به پتانسیل و ظرفیت واحدهای فناور وشرکت های دانش بنیان مستقر در پارک، البرز می تواند به قطب مدیریت پسماند کشور تبدیل گردد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم وفناوری البرز دکتربهاره برهانی محقق در بخش تحقیق وتوسعه گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام درحاشیه بازدید ازغرفه پارک علم وفناوری البرزدر اولین رویداد از ایده تا بازار مدیریت پسماند در سومین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند اظهار کرد: یکی از  خط مشی های گروه صنعتی پژوهشی زر حفاظت و صیانت محیط زیست است .
برهانی افزود: این گروه توسعه پایدار را مبنای فعالیت خود قرار داده است.
برهانی خاطرنشان کرد: استارت برگزاری اولین رویداد از ایده تا بازار مدیریت پسماند ازسوی پارک علم وفناوری البرز،اتفاق بسیار مبارکی است که، با توجه به پتانسیل و ظرفیت واحدهای فناور وشرکت های دانش بنیان مستقر در پارک می تواند البرز را به قطب مدیریت پسماند کشور تبدیل نماید.
برهانی تاکید کرد: ما نیز پارک علم وفناوری البرز را در این مسیر یاری خواهیم نمود و پارک را برای رسیدن به اهداف والای توسعه پایدار در حوزه مدیریت پسماند حمایت خواهیم کرد. وی افزود: آنچه که ما درکارخانه زر در حوزه محیط زیستی تا به امروز انجام داده ایم، کنترل آلودگی هوا،توسعه فضای سبز، آبیاری فضای سبز با بهره گیری از آب حاصل از تصفیه پساب، تصفیه کامل پساب، تصفیه کامل آب، تولید کود ارگانیک از پسماند پالایشگاه،  تولید بیوگاز از پساب کارخانه، برگزاری سمپوزیوم های تخصصی صنعت سبز، شرکت در کمپین های اجتماعی می باشد. تمامی فعالیت های صورت گرفته در این گروه مبتنی بر دانش بوده و با تکنولوژی بالا و فناوری روز دنیا اجرایی شده است، که می توان به تصفیه خانه پیشرفته هوازی و بی هوازی در حوزه تصفیه فاضلاب، تولید بیوگاز حاصل از تصفیه خانه که به عنوان سوخت خود تصفیه خانه از آن استفاده می گردد اشاره نمود.

text to speech icon

کلید واژه ها: پارک پارک علم پارک علم وفناوری پارک علم وفناوری البرز تصفیه تصفیه خانه پسماند مدیریت پسماند مدیریت البرز زرنام گروه صنعتی پژوهشی تصفیه پساب تصفیه کامل آب


نظر شما :