فرصت ها از راه می رسند؛ عبورپسماند از تهدید

فرش قرمز پارک علم وفناوری البرز زیرپای مدیریت پسماند

۰۹ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۴ کد : ۴۱۹۲۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۸۲
رئیس پارک علم وفناوری البرز گفت: پارک آماده همکاری با شرکت هایی است که  در زمینه پسماند فعالیت دارند به گزارش روابط عمومی پارک علم  و فناوری البرز، مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرزدرحاشیه سومین نمایشگاه بین المللی پسماند با بیان این که، پارک علم و فناوری در جایگاهی قرار دارد که می تواند در موضوعات مهم  و مرتبط با پارک علم وفناوری ورود کند، اظهار کرد: یکی از مباحث مهمی که پارک های علم وفناوری با توجه به توانمندی های علمی، عملی و فناورانه ای که دارند، ورود به موضوع مدیریت پسماند و ایجاد یک زنجیره محکم میان علم و صنعت در این زمینه است.
فرش قرمز پارک علم وفناوری البرز زیرپای مدیریت پسماند

رئیس پارک علم وفناوری البرز گفت: پارک آماده همکاری با شرکت هایی است که  در زمینه پسماند فعالیت دارند
به گزارش روابط عمومی پارک علم  و فناوری البرز، مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرزدرحاشیه سومین نمایشگاه بین المللی پسماند با بیان این که، پارک علم و فناوری در جایگاهی قرار دارد که می تواند در موضوعات مهم  و مرتبط با پارک علم وفناوری ورود کند، اظهار کرد: یکی از مباحث مهمی که پارک های علم وفناوری با توجه به توانمندی های علمی، عملی و فناورانه ای که دارند، ورود به موضوع مدیریت پسماند و ایجاد یک زنجیره محکم میان علم و صنعت در این زمینه است.
عباسی افزود: از جمله رسالت های اصلی پارک های علم و فناوری، ارتباط میان صنعت و دانشگاه و همچنین ایجاد ارزش افزوده است که اگر بتوانیم به این بخش از رسالت پارک ها به صورت ویژه نگاه کنیم وموضوعات مهمی چون مدیریت پسماند را به صورت اجرایی وعملیاتی داشته باشیم قطعا در این زمینه موفق تر خواهیم بود.
رئیس پارک علم وفناوری البرز در ادامه تصریح کرد: در حال حاضرتعداد پارک های علم و فناوری در کشور بالغ بر 49 پارک است که می توان آنها را به سمت تخصصی کار کردن و موضوعات پتانسیل دار سوق داد. 
عباسی اذعان داشت: از آنجایی که البرز یکی از استان هایی است که در سال های گذشته بحث پسماند به معضل تبدیل شده، بر آن شدیم که در این حوزه با جدیت ورود کنیم تا بتوانیم از تهدید، فرصت بسازیم.
"پارک آماده همکاری با شرکت هایی است که  در زمینه پسماند فعالیت دارند"، مطلبی بود که عباسی به آن اشاره کرد و گفت: همکاری و حمایت پارک در رفع مشکل پسماند و مدیریت آن، تنها منوط به البرزنیست بلکه هدف ما در سطح کلان ملی تعریف می شود. بنابراین ما به دنبال هم افزایی بیشتر شرکت هایی که تمایل به فعالیت در این حوزه را دارند، هستیم تا بتوانیم با در اختیار گذاشتن تسهیلات لازم زیرساخت های مناسب را در راستای این موضوع فراهم کنیم.

text to speech icon

کلید واژه ها: پارک رئیس پارک پارک علم پارک علم فناوری پارک علم وفناوری علم رئیس پارک علم علم فناوری علم وفناوری پسماند ارتباط میان صنعت و دانشگاه 49 پارک توانمندی های علمی


نظر شما :