حضور مهندس عباسی و دکتر کلانتری و در جهت تقویت زیست بوم استان ؛

پارک علم و فناوری البرز  و دانشگاه آزاد اسلامی کرج تفاهم نامه همکاری امضاء کردند

۰۴ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۴ کد : ۴۱۷۸۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۵
فاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز  و دانشگاه آزاد اسلامی کرج با حضور دکتر حسین کلانتری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج و مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز به امضاء رسید.
پارک علم و فناوری البرز  و دانشگاه آزاد اسلامی کرج تفاهم نامه همکاری امضاء کردند


تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز  و دانشگاه آزاد اسلامی کرج با حضور دکتر حسین کلانتری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج و مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز به امضاء رسید.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، در مراسم امضای این تفاهم نامه همکاری که در محل پارک علم و فناوری البرز صورت گرفت؛ طرفین بر تعامل و همکاری هر چه بیشتر در زمینه راستای تحقق زیست بوم نوآوری و کارآفرینی استان البرز تاکید کردند.
بر اساس این گزارش در تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و پارک علم و فناوری البرز تاکیده شده است؛ به منظور ایجاد بستری مناسب جهت تحقق اقتصاد دانش بنیان بعنوان زیرساخت اصلی اقتصاد مقاومتی و در اجرای سیاست های کلی علم و فناوری ابلاغی توسط مقام معظم رهبری و همچنین جهت دهی سرمایه های اجتماعی به سوی کسب و کار های دانش بنیان و نیز به منظور گسترش زیرساخت های توسعه فناوری و حمایت از فعالیت های دانش بنیان و توسعه ساختارها و زیر بناهای لازم برای رشد فعالیت های دانش محور در راستای هم افزایی و همکاری-های مشترک این تفاهم نامه معتقد می گردد.
همچنین ذیل موضوع تفاهم نامه تاکیده شده؛ این همکاری مشترک در راستای تبادل اطلاعات و امکانات استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های علمی و فنی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی، فناوری، اجرایی و قانونی طرفین تفاهم نامه در جهت تقویت زیست بوم استان و حمایت از شرکت های دانش بنیان فناوران و صاحبان ایده در استان البرز است.
مدت این تفاهم نامه دو سال است و از تاریخ امضا و ثبت در دبیرخانه به مدت ۲ سال شمسی دارای اعتبار است که با توافق طرفین قابل تمدید می باشد.

کلید واژه ها: البرز فناوری البرز علم فناوری البرز پارک علم فناوری البرز استان البرز فناوری علم فناوری پارک علم فناوری تفاهم تفاهم نامه کلانتری دانشگاه آزاد


نظر شما :