در رقابت در یک رویداد استارت آپی؛

موفقیت واحد فناور پارک علم و فناوری البرز در استارت آپ پوشاک
۰۶ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۲ کد : ۳۹۵۱۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۷
در رقابت در یک رویداد استارت آپی؛

یک تیم فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز موفق شد رتبه دوم استارتاپ پوشاک را در استان البرز از آن خود نماید.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، تیم شرکت کارا پلیمر سبحان مستقر در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز موفق شد با طرح پارچه های پلیمری رتبه دوم استارتاپ پوشاک را در استان البرز از آن خود نماید.
براساس این گزارش مهندس سادات مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: با حمایت پارک علم و فناوری البرز، به مناسبت هفته پژوهش، مؤسسه پیشگامان توسعه فرآیند دانش بسیج استان البرز با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی قند کرج در راستای تکمیل زنجیره ایده تا ثروت و در جهت حمایت از نخبگان و صاحبان ایده و فناوری و طرح های نوآورانه هفته استارت آپ خود را حول محور های ۶ گانه قرآن و عترت، اینترنت اشیا، صنعت پوشاک، صنایع غذایی، شیرین کننده ها، بیسکویت با حضور مسئولین کشوری و استانی از جمله سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در سالن میلاد شهرداری کرج برگزار کرد.
در  این رویداد که با حضور سرمایه گذاران و صاحبان صنایع در سطح ملی در استان البرز تا سوم دیماه ادامه داشت، طرح ها و ایده های برتر را جهت تجاری سازی از بخش های مختلف خصوصی به رقابت پرداختند که تیم شرکت کاراپلیمر سبحان مستقر در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز موفق شد با طرح پارچه های پلیمری رتبه دوم استارتاپ پوشاک را در استان البرز از آن خود نماید.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز و مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز بستر مناسبی برای حمایت از استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان است.

کلید واژه ها: البرز فناوری البرز علم فناوری البرز پارک علم فناوری البرز استان البرز پوشاک استان البرز استارتاپ پوشاک استان البرز البرز موفق فناوری علم فناوری


نظر شما :