مهندس عباسی در بازدید مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز از پارک علم و فناوری البرز؛ همکاری پارک علم و فناوری البرز و شرکت منطقه‌ای برق استان برای توسعه صنعت برق/ اولین شهرک دانش‌بنیان کشور در استان البرز راه‌اندازی می‌شود

تعداد بازدید:۱۶۵
مدیرعامل شرکت منطقه‌ای توزیع برق استان و هیئت همراه از پارک علم و فناوری البرز  جهاددانشگاهی بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، دکتر حسن کریمی مدیرعامل شرکت توزیع منطقه‌ای برق استان و هیئت همراه از پارک علم و فناوری البرز با همراهی مهندس مهدی عباسی از دستاوردها و توانمندی‌های پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی بازدید کردند.
مهندس عباسی در بازدید مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز از پارک علم و فناوری البرز؛ همکاری پارک علم و فناوری البرز و شرکت منطقه‌ای برق استان برای توسعه صنعت برق/ اولین شهرک دانش‌بنیان کشور در استان البرز راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل شرکت منطقه‌ای توزیع برق استان و هیئت همراه از پارک علم و فناوری البرز  جهاددانشگاهی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، دکتر حسن کریمی مدیرعامل شرکت توزیع منطقه‌ای برق استان و هیئت همراه از پارک علم و فناوری البرز با همراهی مهندس مهدی عباسی از دستاوردها و توانمندی‌های پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی بازدید کردند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز در این نشست صمیمی با اشاره به اینکه صنعت برق یک صنعت حیاتی برای کشور است گفت: این صنعت در فرآیند تولید و توزیع و مصرف با موضوعات و تجهیزات مختلفی سروکار دارد و همواره نیازمند دستاوردهای مختلف در عرصه دانش‌بنیان است.
دکتر حسن کریمی با اشاره به اینکه دستاوردهای پارک‌های علم و فناوری در عرصه دانش‌بنیان و فناور برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است یادآور شد: یکی از اولویت‌های اصلی ما این است که برق مجموعه‌های تولیدی به‌ویژه در عرصه تولید دانش‌بنیان که تولید و صادرات آن‌ها برای کشور حائز اهمیت بیشتری است قطع نگردد.
وی از افزایش تولید برق در مجموعه با توجه به نیاز بخش‌های مختلف تولیدی و صنعتی خبر داد و اعلام کرد: تلاش ما این است که تولید برق مجتمع تحقیقاتی را افزایش دهیم.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز به لزوم همکاری هر چه بیشتر شرکت برق منطقه‌ای استان البرز با پارک علم و فناوری البرز  جهاددانشگاهی و شرکت‌های دانش‌بنیان این مجموعه اشاره کرد و گفت: از دستاوردها و فناوری‌های تولیدی این مجموعه برای رفع نیازهای صنعت برق استان و کشور استقبال می‌کنیم.
وی به حضور استارت آپ در صنعت برق اشاره کرد و گفت: حضور استارت آپ و توجه به نوآوری‌ها در صنعت برق ازجمله اپلیکیشن های کاربردی در این بخش از سوی این شرکت موردتوجه و حمایت قرار می‌گیرد و ما از ایده‌های خوب در این حوزه استقبال می‌کنیم.
در ابتدای این نشست مهندس مهدی عباسی به تشریح توانمندی‌ها و ظرفیت‌های پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی اشاره کرد و گفت: استان البرز قطب اقتصاد دانش‌بنیان و فناور کشور است و پارک علم و فناوری استان البرز در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی استان نقش مهم و سازنده‌ای دارد.
رئیس پارک علم و فناوری البرز و رئیس مجتمع تحقیقاتی جهاددانشگاهی با اشاره به مشکلات قطعی برق برای شرکت‌های تولیدی، صنعتی و دانش‌بنیان استان البرز گفت: لزوم بیش‌ازپیش سرمایه‌گذاری در صنعت برق در راستای رفع نیاز شرکت‌ها احساس می‌شود.
مهندس عباسی با اشاره به تجاری‌سازی و صادرات هفت میلیون یورویی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان پارک علم و فناوری البرز خواستار توسعه و تقویت زیرساخت‌های این برق از سوی شرکت برق منطقه‌ای استان البرز شد.
رئیس پارک علم و فناوری البرز و رئیس مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی در این بازدید از ایجاد اولین شهرک دانش‌بنیان کشور در استان البرز خبر داد و اعلام کرد: این شهرک با حمایت دستگاه‌های مختلف از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایجاد خواهد شد.
در این بازدید که معاونین مهندسی و نظارت، امور مشترکین، بهره وری و منابع انسانی و مالی شرکت منطقه‌ای برق استان البرز و معاونان و مدیران پارک علم و فناوری البرز نیز حضور داشتند چالش‌های قطعی برق در استان و همچنین لزوم توسعه زیرساخت‌های موردنیاز در تولید و توزیع برق مورد بحث و بررسی قرار گفت.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی پارک علم و فناوری البرز برق


نظر شما :