از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی؛ یک شرکت دانش‌بنیان پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی مسابقه تلویزیونی کارویا برتر شد

۳۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۷ کد : ۳۴۹۶۶ تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۱۲۲
شرکت دانش‌بنیان اکسون البرز مستقر در پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی موفق شد عنوان طرح برتر مسابقه کارویا را که توسط صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود از آن خود نماید.
از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی؛  یک شرکت دانش‌بنیان پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی مسابقه تلویزیونی کارویا برتر شد

 

شرکت دانش‌بنیان اکسون البرز مستقر در پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی موفق شد عنوان طرح برتر مسابقه کارویا را که توسط صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود از آن خود نماید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس حسن فدوی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان تجهیز الکترونیک اکسون، مستقر در پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی ، موفق شد عنوان طرح برتر مسابقه کارویا را که توسط صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود از آن خود نماید.

بر اساس این گزارش؛ شرکت تجهیزات پزشکی اکسون (Exon) یک شرکت دانش‌بنیان است که از تیمی از متخصصان در زمینه الکترونیک، مهندسی پزشکی، مکانیک، طراحی صنعتی، MBA، فیزیوتراپی و گروه مشاوره پزشکی تشکیل شده است که تجهیزات و دستگاه‌هایی را در زمینه‌های آرایشی (پلاسمایی، کربوکسیتراپی، RF)، فیزیوتراپی (Tecar، موج شوک، لیزر پرقدرت) و سایر پروژه‌های تحقیقاتی (Hifo Nom Tumor Cancer Therapy) تولید می‌کنند.

ساخت و تولید مسابقه تلویزیونی «کارویا» به همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و استودیو نوبین با هدف شناسایی و معرفی شرکت‌های برتر حوزه دانش‌بنیان از مدتی قبل آغاز شده و این برنامه به‌عنوان یک پل ارتباطی بین سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دانش‌بنیان عمل می‌کند.

تجاری‌سازی ایده‌های برتر در حوزه دانش‌بنیان موضوع بسیار مهمی در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری است و به همین دلیل مسابقه «کارویا» می‌تواند یک بستر امن برای سرمایه‌گذاری مردم در حوزه‌ای باشد که 80 درصد بازگشت سرمایه آن را صندوق تضمین خواهد کرد.

مسابقه «کارویا» اولین قدم‌های تجاری‌سازی ایده‌های برتر حوزه دانش‌بنیان را نمایش می‌دهد و مردم می‌توانند با تماشای این برنامه میزان پیشرفت جوانان ایرانی درزمینهٔ تکنولوژی‌های نوین را از نزدیک لمس کنند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی پارک علم و فناوری البرز


نظر شما :