نمایش بخشی از توانمندی های فناورانه شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز

۲۷ آبان ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۴ کد : ۳۲۷۷ تجاری سازی فناوری و اشتغال اخبار فن بازار
تعداد بازدید:۲۱۲
با حضور ۱۰شرکت فناور و دانش بنیان از پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه تولیدی،صادراتی و فرصت های سرمایه گذاری صنایع کوچک و متوسط بخشی از توانمندی های فناورانه شرکتهای فناور پارک علم و فناوری البرز به نمایش گذاشته شد.
نمایش بخشی از توانمندی های فناورانه شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز

با حضور 10شرکت فناور و دانش بنیان از پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه تولیدی،صادراتی و فرصت های سرمایه گذاری صنایع کوچک و متوسط بخشی از توانمندی های فناورانه شرکتهای فناور پارک علم و فناوری البرز به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، بزرگ‌ترین نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی، صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و متوسط استان البرز با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی عصر روزشنبه  26 آبان افتتاح شد.

بر اساس این گزارش 10شرکت فناور و دانش بنیان از پارک علم و فناوری البرز در این نمایشگاه بخشی از توانمندی های فناورانه شرکتهای فناور پارک علم و فناوری البرز به نمایش گذاشته شد

 شایان ذکر است  این شرکت ها در زمینه های تولید داروهای گیاهی، کشاورزی  و منابع طبیعی، سامانه هوشمند حمل و نقل ، سامانه مجازی فروش محصولات صنعت ساختمان سامانه صادراتی تجاری¬سازی  ،محیط زیست، تولید پک سرما/ گرما قابل شارژ ، صنایع غذایی ،شکلات سازی و... توانمندی های خود را در معرض نمایش گذاشتند.

در اولین روز این رویداد  آقای دکتر نجفی استاندار استان البرز به همراه هیئت همراه، آقای مهندس شفقی فرماندار شهرستان کرج سرکارخانم عربشاهی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز  از توانمندی های شرکت های فناور پارک علم و فناور البرز بازدید و استقبال  نمودند و  فعالیت  شرکتهای  عضو پارک را بی نظیر دانستند.

گفتنی است برقراری ارتباط میان واحدهای تولیدی، صادراتی و خریداران خارجی، جذب سرمایه‌گذار خارجی، معرفی توانمندی‌های واحدهای تولیدی و صادراتی استان البرز، کمک به بازاریابی و معرفی بازارهای صادراتی‌کشورهای همسایه از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی صنایع کوچک و متوسط استان البرز است.

این نمایشگاه با 110 غرفه به مدت چهار روز از تارخ 26 الی 29 آبانماه 97  در محل نمایشگاه های موقت گلستان شهر کرج  پذیرای عموم مردم است.


نظر شما :