میز خدمت پارک علم و فناوری البرز در مصلی کرج برگزار می شود

۰۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲ کد : ۹۹۸۶ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۹۶
میز خدمت پارک علم و فناوری البرز به مناسبت سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی و با هدف راهنمایی و پاسخگویی به سوالات مردمی و ارائه گزارش دستاوردهای پارک و جهاددانشگاهی در مصلی کرج در نمازجمعه این هفته (۱۱ مرداد) برگزار خواهد شد.

میز خدمت پارک علم و فناوری البرز به مناسبت سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی و با هدف راهنمایی و پاسخگویی به سوالات مردمی و ارائه گزارش دستاوردهای پارک و جهاددانشگاهی در مصلی کرج  در نمازجمعه این هفته (11 مرداد) برگزار خواهد شد.  
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز:  با هدف پاسخگویی و ارتباط بی واسطه مسئولان و مردم  "میز خدمت " پارک علم و فناوری البرز قبل از نماز جمعه از ساعت 11:30 روز جمعه مورخ 11 مرداد در مصلای شهرستان کرج با حضور  رئیس پارک علم و فناوری البرز به همراه معاونین و کارشناسان خود پاسخگوی سوالات و درخواست های فناوران ، نخبگان  و مردم شریف استان می باشند.
لذا از فناوران، نخبان و مردم شریف  استان البرز دعوت می شود در صورت نیاز و وجود مشکلات به میز خدمت  پارک علم و فناوری  البرز در نماز جمعه مراجعه نمایند تا همکاران پاک علم وفناوری نسبت به حل مشکلات و معظلات د راستای توسعه  اقتصاد دانش بنیان و اشتغال فناوران اقدام نمایند.
 گفتنی است طرح استقرار میز خدمت هر هفته از سوی دستگاه‌های اجرایی استان در مصلای نماز جمعه اجرا می گردد.


نظر شما :