شرکت فناور و کارآفرین پارک علم و فناوری البرز تندیس صنعت و معدن استان تهران راکسب کرد

۰۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷ کد : ۹۸۸۱ تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۹۰
شرکت لوله گستر خادمی تولیدکننده لوله و اتصالات پلی اتیلن و (UPVC) کامپاند گرانولی و مصنوعات پلاستیکی که در پارک علم و فناوری البرز مستقر است موفق شد تندیس سازمان صنعت و معدن استان تهران درسال ۱۳۹۸ را کسب نماید.
شرکت فناور و کارآفرین پارک علم و فناوری البرز تندیس صنعت و معدن استان تهران  راکسب کرد

شرکت لوله گستر خادمی تولیدکننده لوله و اتصالات پلی اتیلن و (UPVC) کامپاند گرانولی و مصنوعات پلاستیکی که در  پارک علم و فناوری البرز مستقر است موفق شد تندیس سازمان صنعت و معدن استان تهران درسال 1398 را کسب نماید     .
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، شرکت تولیدی لوله گستر خادمی در سال 1368 در استان تهران مورد بهره برداری قرار گرفته و کارکنان آن همواره تلاش خود را بر آن معطوف داشته اند تا محصولات خود را با ضمانت و رضایت مشتریان داخلی و خارجی نسبت به سایر تولید کنندگان متمایز نمایند. در همین راستا همچنین مهندس طاهری مدیرکل استاندارد استان تهران بهمراه مهندس خادمی مدیر عامل این شرکت از شرکت تولید لوله و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن خادمی بازدید کرد.
خادمی مدیر عامل شرکت تولیدات لوله و اتصالات در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: این شرکت در سال بیش از ۴۰ هزار تن لوله و اتصالات تولید می کند و برای بیش از ۱۰۰ نفر بصورت مستقیم اشتغال ایجاد نموده و به کشورهای مختلف منطقه صادرات دارد


نظر شما :