رئیس پارک علم و فناوری البرز ؛همه باید فرصت کار و تلاش را غنیمت بشماریم

تعداد بازدید:۸۹
رئیس پارک علم و فناوری البرز در نشستی که با همکاران پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی داشت ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و حماسه هشت سال دفاع جانانه ملت ایران گفت: دفاع مقدس حماسه جاودان و برگ زرین تاریخ ملت بزرگ ایران است که نه تنها سرمایه ای برای نسل امروز بلکه سرمایه ای برای نسل های آینده است.
رئیس پارک علم و فناوری البرز ؛همه باید فرصت کار و تلاش را غنیمت بشماریم

رئیس پارک علم و فناوری البرز در نشستی که با همکاران پارک علم و فناوری البرز  و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی داشت ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و حماسه هشت سال دفاع جانانه ملت ایران گفت: دفاع مقدس حماسه جاودان و برگ زرین تاریخ ملت بزرگ ایران است که نه تنها سرمایه ای برای نسل امروز بلکه سرمایه ای برای نسل های آینده است.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس مهدی عباسی با اشاره به اینکه جنگ و دفاع برای کشور و ملت ایران تمام نشده است خاطرنشان کرد: دفاع مقدس برای ما به اتمام نرسیده چرا که با تحریم های ظالمانه فقط مرزهای دفاع و حماسه از مرزهای خاکی به مرزهای دیگر مثل تحریم های ظالمانه در حوزه اقتصاد جابجا شده است.
رئیس پارک علم و فناوری البرز با اشاره به این جمله امیرالمومنین علی (ع) مبنی بر اینکه فرصت ها مثل ابر در گذر هستند، بر تلاش و کار جهادی و بهره وری بیشتر در مجموعه پارک علم و فناوری البرز  و مجتمع تحقیقاتی را تاکید  و ازکار و تلاش همکاران مجموعه تشکر کرد.

 در انتها مهندس عباسی با اشاره به اینکه در شرایط سخت اقتصادی و شرایط تحریم های ظالمانه به سر می بریم گفت: گرچه در شرایط سخت ناشی از تحریم های ظالمانه هستیم اما نباید فراموش کنیم که از فرصت کار و تلاش صادقه و جهادی نباید باز بمانیم.


نظر شما :