امضای تفاهم‌نامه همکاری  در  پارک علم و فناوری البرز به منظور گسترش فضای کسب و کارهای نوپا در حوزه دارویی

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۶ کد : ۲۲۶۴۳ تجاری سازی فناوری و اشتغال اخبار فن بازار
تعداد بازدید:۱۷
تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان پارک علم و فناوری البرز و مرکز رشد شرکت بهنود ژن فارمد به منظور گسترش فضای کسب و کارهای نوپا در حوزه دارویی روز چهارشنبه مورخ ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۹  به امضا رسید.
امضای تفاهم‌نامه همکاری  در  پارک علم و فناوری البرز به منظور گسترش فضای کسب و کارهای نوپا در حوزه دارویی

تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان پارک علم و فناوری البرز و مرکز رشد شرکت بهنود ژن فارمد به منظور گسترش فضای کسب و کارهای نوپا در حوزه دارویی روز چهارشنبه مورخ 19 شهریورماه 1399  به امضا رسید.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، در این مراسم که ابتدا با بازدید پژوهشگاه‌ گیاهان دارویی جهاددانشگاهی، بانک ژن مرکز ملی ذخائر ژنتیک و همچنین نمایشگاه دائمی محصولات شرکت‌های پارک علم و فناوری البرز شروع شد، جنبه‌های همکاری‌های مشترک میان طرفین تفاهم‌نامه تشریح شد.
آقای مهندس عباسی، رییس پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی در مراسم امضا تفاهم‌نامه در خصوص مدل‌های مشترک همکاری مابین بخش خصوصی و مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری کشور سخن گفت و ااز راه اندازی یک مرکز رشد خصوصی در حوزه دارویی با توجه به پتانسیل استان البرز  ابراز خوشحالی نمود و در ادامه خواهان گسترش فضای شتاب دهنده دارویی پرسیس ژن در محل پارک علم و فناوری البرز شد.
شایان ذکر است در بازدید بعمل آمده آقای مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهنود ژن فارمد و همچنین آقای دکتر آقائی مدیر شتاب دهنده پرسیس ژن از همکاری‌های مشترک خود با مراکز بازدید شده مذاکراتی را بعمل آوردند و در پایان نیز تفاهم‌نامه تهیه شده به منظور گسترش فعالیت های حوزه دارویی میان طرفین به امضا رسید.


نظر شما :