برگزاری هفتمین رویداد کارآفرینی تازه شو با " موضوع مد و فناوری" توسط پارک علم و فناوری البرز

هفتمین رویداد کارآفرینی تازه شو با " موضوع مد و فناوری"
۳۰ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۵ کد : ۱۲۳۷۵ اخبار عمومی اخبار فرهنگی و آموزشی
تعداد بازدید:۲۶۲
هفتمین رویداد کارآفرینی تازه شو با " موضوع مد و فناوری" توسط پارک علم و فناوری البرز صبح روز دوشنبه ۲۹ مهرماه در محل دانشگاه علم و فرهنگ برگزار گردید.
برگزاری هفتمین رویداد کارآفرینی تازه شو با " موضوع مد و فناوری" توسط پارک علم و فناوری البرز

هفتمین رویداد کارآفرینی تازه شو با " موضوع مد و فناوری" توسط پارک علم و فناوری البرز صبح روز دوشنبه 29 مهرماه در محل دانشگاه علم و فرهنگ برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، این رویداد در دو پنل تاک شو و یک سخنرانی بهمراه یک مسابقه در حوزه طراحی لباس انجام گردید.

پنل نخست رویداد مربوط به استارتاپ¬های حوزه مد بود که در این پنل حامد رضائی مدیرعامل مدیسه، سالار گران سرشت مدیرعامل تگموند و ثنا کنعانی مقدم هم بنیان گذار آنکس حضور داشتند و از تجربیات خود در خصوص راه اندازی استارتاپ¬ها در حوزه مد گفتگو کردند.

 پنل دوم رویداد به بحث و گفتگو پیرامون راه اندازی کسب و کارهای غیر استارتاپی در حوزه مد بود. در این پنل فرشته ضرغامی مهر بنیانگذار موسسه مد ساران فرشته و مژگان سرشار بنیانگذار استدیو طراز حضور داشتند.

پنل آخر مربوط به سخنرانی آرمین بهشتی، طراح مد بود که به بیان تجربیات خود در حوزه طراحی پرداخت. همچنین در این رویداد یک مسابقه در حوزه طراحی لباس با رویکرد استفاده در رویدادهای استارتاپی برگزار گردید که برنده مسابقه در دوره طراحی و دوخت موسسه مد شیوه بورس گردید.


نظر شما :