با هدف آشنایی مدیران شرکت ها و واحدهای فناور؛ کارگاه آموزشی قانون تجارت در پارک علم و فناوری برگزار شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۲ کد : ۱۰۵۷۵ اخبار فرهنگی و آموزشی
تعداد بازدید:۲۵۰
کارگاه آموزشی قانون تجارت با تدریس دکتر مسعود منشدی مدرس و مشاور حقوقی پارک روز شنبه ۱۹ مردادماه در محل پارک علم و فناوری  برگزار شد.
با هدف آشنایی مدیران شرکت ها و واحدهای فناور؛ کارگاه آموزشی قانون تجارت در پارک علم و فناوری برگزار شد

کارگاه آموزشی قانون تجارت با تدریس دکتر مسعود منشدی مدرس و مشاور حقوقی پارک روز شنبه 19 مردادماه در محل پارک علم و فناوری  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، شرکت کنندگان در این کارگاه آموختند که انواع معاملات تجاری کدام است و کسانی که به معاملات تجاری می پردازند چه وظیفه ای دارند؟

براساس این گزارش شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی چهار ساعته همچنین با وظایف و تکالیف فعالان تجاری در قانون تجارت، اصول و قواعد عمومی قراردادهای تجاری، اسناد تجاری و تضامین آشنا شدند.

این کارگاه تخصصی 19 مردادماه در سالن اجتماعات پژوهشکده گیاهان دارویی واقع پارک علم و فناوری البرز برگزار شد و مدیران شرکت ها و واحدهای فناور و دانش بنیان و علاقمندان به راه اندازی کسب و کار در آن شرکت کردند.

پارک علم و فناوری البرز با پذیرش و حمایت بیش از 160 شرکت دانش بنیان و فناور نقش مهمی در جمایت داز فناوران، دانشگران و حمایت از کسب و کارهای نوپا دارد و با برگزاری دوره های آموزشی برای توانمندسازی آن ها تلاش می نماید.

همچنین پارک علم و فناوری البرز در زمینه توانمندسازی شرکت ها و واحدهای فناور برنامه جامعی برای ارائه آموزش ها و برگزاری کارگاه ها تدوین نموده و اجرا می نماید.


نظر شما :