برگزاری میز خدمت پارک علم و فناوری البرز به مناسبت سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی در نماز جمعه مصلی کرج

۱۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۳ کد : ۱۰۱۵۲ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۹۲
میز خدمت پارک علم و فناوری البرز به مناسبت سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی و با هدف راهنمایی و پاسخگویی به سوالات مردمی و ارائه گزارش دستاوردهای پارک و جهاددانشگاهی در  نماز جمعه مصلی کرج  (۱۱مرداد) برگزار شد.
برگزاری میز خدمت پارک علم و فناوری البرز  به مناسبت  سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی در نماز جمعه مصلی کرج

میز خدمت پارک علم و فناوری البرز به مناسبت سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی و با هدف راهنمایی و پاسخگویی به سوالات مردمی و ارائه گزارش دستاوردهای پارک و جهاددانشگاهی در  نماز جمعه مصلی کرج  (11مرداد) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، در راستای تحقق پیشنهاد امام‌جمعه کرج، ترویج فرهنگ مهارت و پاسخگویی به مشکلات و معضلات در راستای توسعه  اقتصاد دانش بنیان و اشتغال فناوران ، میز خدمت پارک در مصلای نماز جمعه کرج با حضور رئیس پارک علم و فناوری البرز  برگزار شد .
در  این رویداد ،  مسئولان، کارشناسان و رئیس پارک علم و فناوری البرز   علاوه بر پاسخگویی به سؤالات و مسائل فناوران ، نخبگان و مردم درزمینه های  علم و فناوری ، عملکرد جهادددانشگاهی و پارک علم و فناوریالبرز   را برای آنان تشریح کردند.
یادآور می‌شود، در پی فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره)  در تاریخ ۲۳ خردادماه سال ۵۹ مبنی بر تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی، ستاد مزبور در جلسه مورخ 16/5/1359  به منظور تحقق بخشیدن به اهداف انقلاب فرهنگی، جهاددانشگاهی را به عنوان یک نهاد انقلابی و برخاسته از انقلاب فرهنگی تأسیس کرد.


نظر شما :